Vimmerby: 0492 - 131 00 Västervik: 0490 - 132 50 info@holmstrombil.se

Kontaktuppgifter i Vimmerby

Christer Holmström

Försäljning - Vimmerby



Tel: 0492-131 04
Mobil: 0708-38 25 05
christer.holmstrom@holmstrombil.se

Magnus Werling

Försäljning - Vimmerby



Tel: 0492-131 02
Mobil: 0708-38 25 08
magnus.werling@holmstrombil.se

Andreas Adlersson

Försäljning - Vimmerby



Tel: 0492-131 08
Mobil: 0703-89 62 00
andreas.adlersson@holmstrombil.se

Peter Haberland

Reservdelar - Vimmerby



Tel: 0492-131 00
peter.haberland@holmstrombil.se

Jörgen Persson

Verkstad - Vimmerby



Tel: 0492-131 00
jorgen.persson@holmstrombil.se

Jakob Danielsson

Servicemarknadsassistent



Tel: 0492-131 00
jacob.danielsson@holmstrombil.se

Hitta till oss i Vimmerby:
Badhusgatan 7
598 40 VIMMERBY
Tel: 0492 – 131 00

Latitud: 57.6693635
Longitud: 15.8471673

Öppettider:
Bilförsäljning:
Måndag – Torsdag: 09:00 – 18:00
Fredag: 09:00-17:00
Lördag: 10:00-13:00
(Lördagar stängt Juni – Augusti)

Verkstad/Reservdelar:
Måndag – Fredag 07.00 – 17.00

Kontaktuppgifter i Västervik

Bengt-Åke Holmström

Försäljning - Västervik



Tel: 0490-132 55
Mobil: 0708-38 25 00
bengt-ake.holmstrom@holmstrombil.se

Peter Henningsson

Försäljning - Västervik



Tel: 0490-132 51
Mobil: 0705-38 25 40
peter.henningsson@holmstrombil.se

Richard Landqvist

Försäljning - Västervik



Tel: 0490-132 52
Mobil: 0705-38 25 00
richard.landqvist@holmstrombil.se

Peter Andersson

Verkstad - Västervik



Tel: 0490-132 50
peter.andersson@holmstrombil.se

Jonny Peterson

Servicemarknadsassistent - Västervik



Tel: 0490-132 50
jonny.petersson@holmstrombil.se

John Johansson

Reservdelar - Västervik



Tel: 0490-132 50
john.johansson@holmstrombil.se

Hitta till oss i Västervik:
Industrigatan 3
593 61 Västervik
Tel: 0490 – 132 50

Latitud: 57.7628151
Longitud: 16.6079124

Öppettider:
Bilförsäljning:
Måndag – Fredag: 09.00-18.00
Lördag: 10.00-14.00
(Lördagar stängt Juni – Augusti)

Verkstad/Reservdelar:
Måndag – Fredag 07.00 – 17.00

Holmström Bil i Västervik